E-Mail gulsanahsap@yandex.com

Adres Akşemsettin Mah. Altan Sok. No:27 Eyüpsultan/İSTANBUL

İletişim Numarası +90 (543) 777 17 27

Sosyal Medya

Gülsan Ahşap Dekorasyon

Uzun yıllar önce Kastamonunun Tosya ilçesinde kurulmuş olan Gülsan Ahşap Dekorasyon, babadan oğula devrederek büyüyen nesilden nesile gelen bir firmadır.

Ahşap sedir, şark köşesi imalatına geçişini Gülsan Ahşap Dekorasyon sahibi Salih Bey şöyle anlatıyor;

“Biz yıllardır ahşap sektöründe faaliyet göstermekteyiz. Ahşap Kapı sektörünün canlı olduğu yıllarda tüm Türkiye ve yurt dışına ihracat gerçekleştirmekteydik. Masif ahşap kapının yerini panel kapıya bıraktığı yıllarda sektördeki herkes bu alana yöneldi. Biz ise ahşap sedir, şark köşesi alanına yöneldik ve bu sektörde hizmet vermeye başladık. Bu da yaklaşık 15-16 yıllık bir süreç.

Biz ahşap dekorasyon, ahşap sedir, şark köşesi ve ahşap mutfak dolapları alanlarında uzman hale geldik. Firmamız oldukça köklü bir firma ve yaptığı işin arkasında duran bir firmadır. Uzun yılların verdiği tecrübe ile müşterilerimize en iyi işçiliği, kaliteli malzemeyi uygun fiyata vermeyi ilke edindik. Referanslarımızla büyümeye devam ediyoruz.

Müşterilerimizden gelen talepler doğrultusunda Gülsan Ahşap Dekorasyon İstanbul Showroomu açtık ve ürünlerimizi sergilemeye başladık. Kalitemizi ve ilkemizi bozmadan geçmişi geleceğe taşımaya devam edeceğiz.”

Gülsan Ahşap Dekorasyon olarak misafirlerimizi İstanbul Showromumuza bekliyoruz. Mağazamızda ahşap sedir, ahşap şark köşesi, ahşap masa, ahşap sehpa ve ahşap dolap ürünlerini inceleyebilirsiniz.

En Son Eklenen Haberler


Ahşabın Sıcaklığı

Kaliteden ödün vermeden hiç bir standarda bağlı kalmaksızın istenilen ölçü […]

Ahşap Dekorasyon

Nezih ve Kaliteli bir ortam sunmak bizim isimiz. Bu nedenle […]

Ahşap Sedir

Kaliteden ödün vermeden hiç bir standarda bağlı kalmaksızın istenilen ölçü […]

Ahşap Sedir – Şark Köşesi

Anadolu kültürünün vazgeçilmezi, günümüzün yeni modası şark odası tasarımları evlere […]

WhatsApp Bilgi Hattı
Ahşap Sedir Bilgi Hattı
Gülsan Ahşap' a Hoşgeldiniz.
Nasıl yardımcı olabiliriz?